STRONA GŁÓWNA

GIMNAZJUM IM. ADAMA MICKIEWICZA. Plan lekcji i kalendarium. 61 29 56 092. GIMNAZJUM IM. ADAMA MICKIEWICZA. Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga, łam, czego rozum nie złamie. WSPÓŁPRACUJEMY Z EUROPEJSKIMI SZKOŁAMI. Christmas and New Years Eve across Europe. GIMNAZJUM OTRZYMAŁO TYTUŁ SZKOŁY W RUCHU. GIMNAZJUM SZKOŁĄ ODKRYWCÓW TALENTÓW. WYMIANA ZE SZKOŁĄ ANNE FRANK SCHULE W MOLBERGEN. WYMIANA ZE SZKOŁĄ HOLENDERSKĄ. CAROLUS CLUSIUS COLLEGE W ZWOLLE. AKTYWNA EDUKACJA - WDROŻENIE PODSTAWY PROGRAMOWEJ.

OVERVIEW

This web site gimnazjumkazmierz.pl currently has a traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have sifted fourteen pages inside the site gimnazjumkazmierz.pl and found three websites referring to gimnazjumkazmierz.pl. We were able to unearth one mass networking platforms linked to gimnazjumkazmierz.pl.

GIMNAZJUMKAZMIERZ.PL RANKINGS

This web site gimnazjumkazmierz.pl has seen fluctuating amounts of traffic within the past the year.
Traffic for gimnazjumkazmierz.pl

Traffic ranking (by month) for gimnazjumkazmierz.pl

Traffic ranking by day of the week for gimnazjumkazmierz.pl

GOK Kaźmierz

W Gminnym Ośrodku Kultury powstała sekcja szachowa. Zajęcia odbywają się w czwartki, pierwsza grupa o 17. 15, druga grupa o 18. Odpłatność 5 zł za godzinę. Zajęcia prowadzi Pan Bartosz Trochimowicz. Czwartki - lekcje rysunku 16.

Aktualności - KAŹMIERZ.PL - oficjalna strona Urzędu Gminy wKaźmierzu

Publikacje na temat naszych Powstańców. Zezwolenia na usuwanie drzew i krzewów. Szkoła Podstawowa w Gaju Wielkim.

WHAT DOES GIMNAZJUMKAZMIERZ.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gimnazjumkazmierz.pl Mobile Screenshot of gimnazjumkazmierz.pl Tablet Screenshot of gimnazjumkazmierz.pl

GIMNAZJUMKAZMIERZ.PL HOST

Our web crawlers detected that a lone root page on gimnazjumkazmierz.pl took four thousand five hundred and thirty-seven milliseconds to stream. We could not discover a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider this site not secure.
212.85.96.113

I revealed that this website is operating the openresty os.

STRONA GŁÓWNA

DESCRIPTION

CONTENT

This web site gimnazjumkazmierz.pl states the following, "Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga, łam, czego rozum nie złamie." Our analyzers noticed that the website stated " Christmas and New Years Eve across Europe." The Website also said " GIMNAZJUM OTRZYMAŁO TYTUŁ SZKOŁY W RUCHU. WYMIANA ZE SZKOŁĄ ANNE FRANK SCHULE W MOLBERGEN. CAROLUS CLUSIUS COLLEGE W ZWOLLE. AKTYWNA EDUKACJA - WDROŻENIE PODSTAWY PROGRAMOWEJ."

VIEW SIMILAR WEBSITES

Szkolnastrona.pl - Strony internetowe dla oświaty

pl - Strony internetowe dla oświaty. I pokaż swoją placówkę z dobrej strony. Do każdego pakietu w pełni profesjonalny. Strona umieszczona na zaufanym serwerze, bez reklam, wyposażona w zaawansowane filtry antyspamowe i antywirusowe. Aktywnie angażująca uczniów, rodziców i nauczycieli.

Aktualności

Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim. Nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi. Spokoju i radości oraz wszelkiej pomyślności. Nad przepaścią - profilaktyka dla uczniów. Wspomnienie wizyty gości z AIESEC. Wspomnienie wizyty gości z AIESEC. Wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci. W ostatni piątek przed feri.

Strona główna

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego - zapraszamy! 23 czerwiec, 2015. Co w sądzie piszczy? 0800 - 08.

Gimnazjum Krościenko - Szkoła

Z wizytą w Pieninach i Gorcach.